Соєве молоко, Vitamilk, 300 мл, Таїланд, АФ

Код: 10630
ОписаниеПодобные товары
173,60 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Под заказ
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание


Насправді молоко з сої - це ще і легко засвоюваний організмом продукт, поживність якого близька до звичайного коров'ячого. Наприклад, білок тут представлений в тій же концентрації. Зате холестерину тут немає зовсім і насичених жирів міститься значно менше - адже це повністю рослинний продукт. Додамо сюди високий вміст лецитину і вітаміну Е - продуктів, що беруть участь у важливих процесах нашого організму. Настійно рекомендуємо ввести в свій раціон таке "молоко" тим, у кого є проблеми з перенесенням лактози.

Пляшка соєвого напою може стати основою для чудових білкових і фруктово-ягідних коктейлів, а також вигідно підвищить поживність будь ранкової каші. У холодному вигляді напій з соєвих бобів сам по собі є прекрасним засобом для втамування спраги.

Соєве молоко є гідною альтернативою коров'ячого і підходить для вегетаріанців і людей з непереносимістю лактози. У ньому міститься настільки ж багато вітамінів і поживних речовин, але немає білка тваринного походження, а весь протеїн видобувається виключно з соєвих бобів, шляхом використання унікальної технології.

Соєве молоко, Vitamilk, 300 мл, Таїланд, АФ

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх