Чай зелений, Матча, Tian Hu Shan, 80г, Китай, АФ

Код: 10151
Описание
341 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Под заказ
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Матча, або маття - знаменитий порошковий зелений чай з Японії. Усім шанувальникам чайної культури відомо, що матчу традиційно використовується в класичній японській чайній церемонії як частина практики медитації ченців-буддистів. На сьогоднішній день маття використовується повсюдно: смарагдовий порошок змішують з іншими чаями, додають в десерти і смузі, кава і коктейлі, мюслі і батончики, морозиво і навіть локшину!

Матча - порошковий чай. Перевага заварювання порошкового чаю над цільнолистового в тому, що таким чином людський організм вбирає всі важливі елементи. У гарячій воді чай розчиняється, і це сприяє збільшенню дози вітамінів і антиоксидантів в напої.

Підвищує імунітет, уповільнює процес старіння. Він піднімає настрій, покращує концентрацію уваги, пам'ять. Підвищує витривалість і рівень енергії, зберігаючи свій ефект до 6 годин, без нервозності і перевантажень. Зменшує рівень холестерину, зміцнює судини. Матчу прискорює обмін речовин, допомагає скидати вагу, спалюючи жири в 4 рази швидше норми, але не підвищуючи кров'яний тиск. Завдяки великій кількості хлорофілу цей чай очищає організм, виводячи токсини і важкі метали. Постачає вітамінами А і С, калієм, залізом.

Чай зелений, Матча,  Tian Hu Shan, 80г, Китай, АФ

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх