Гостра креветочна паста, Pangasian Bagoong, 250г, Ч

Код: Ч
ОписаниеПодобные товары
558 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Креветочная паста - продукт, я ий нерідко використовується в стравах тайської і китайської кухні. Володіє специфічним різким гострим запахом, проте незамінний при приготуванні ряду тайських супів (наприклад, супу тому ям). Надає стравам неповторний смаковий низький акцент, який може бути досягнутий тільки шляхом тривалого виварювання креветочних панцирів.

Паста має характерний різкий запах, який зникає після термообробки. Це дуже цікавий і незамінний продукт в азіатській кухні. Незважаючи на власний не дуже приємний аромат, креветочна паста надає стравам божественний запах морепродуктів і робить їх смак більш яскравим і насиченим. Цією пастою ароматизують супи, смажені в воке страви з риби, м'яса, морепродуктів, а також локшину і рис.

Креветочне пате приготовано з натурального рубленого м'яса креветки з додаванням часнику, білого перець, соєвої олії та рибного соусу. Це один із найпопулярніших продуктів Південного Таїланду. Це креветочних паті додають до смаженого рису, локшині, смаженим овочам і страв з морепродуктів, щоб додати насичений смак справжньої креветки.

Гостра креветочна паста, Pangasian Bagoong, 250г, Ч

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх