Цитрусовий соєвий соус, ПОНЗІ, Кіккоман, Ponzu Lemon, Kikkoman, 250 мл, Ст

Код: Ст
ОписаниеПодобные товары
217 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Традиційний японський соус для м'яса та морепродуктів. Виготовляється з густого соєвого соусу з додаванням лимонного соку. Соус Kikkoman відрізняється високою якістю і допомагає продовжити молодість і здоров'я організму. Як і багато соусів в японській кухні, соус ПОНЗУ виготовляється на основі соєвої та може служити маринадом або подаватися до будь-яких м'ясних страв і морепродуктів. Він завжди має в своєму складі лимон, лайм, свити або інший подібний їм фрукт. Самим словом «ПОНЗУ» в Японії позначають будь-які цитрусові соки.

Соус ПОНЗУ Kikkoman з лимонним соком має приємний кислувато-солоний смак і надає оригінальності звичним стравам. М'ясо, вимочене в ньому, стає дуже м'яким і повністю просочується, тому стейк і відбивні виходять ароматними і соковитими.

Їжа, приправлена соусом ПОНЗУ, різко збільшує свою корисність. У цьому продукті міститься подвійна порція антиоксидантів. Завдяки цьому він робить позитивний вплив на імунну систему, а також допомагає зберегти молодість і здоров'я організму. З ці соусом їжа краще засвоюється, і приходить в норму обмін речовин.

Цитрусовий соєвий соус, ПОНЗІ, Кіккоман, Ponzu Lemon, Kikkoman, 250 мл, Ст

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх