Ікра летючої риби Масаго помаранчева, JnP, 500г, СуХЧа

ОписаниеПодобные товары
403 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Нерідко рецептура азіатських страв відрізняється складовими, назви яких раніше не траплялися абсолютній більшості жителів наших широт. Наприклад, частим інгредієнтом суші та ролів є ікра масаго. Цей продукт має кілька назв - ікра капелана або мойви - масаго. Незвичайна назва риба капелан має аж ніяк не якийсь екзотичний вид прісноводних, а всім відома мойва. Сама риба мойва входить в сімейство корюшок.

Це важлива промислова риба, яка видобувається в таких місцях, як води Тихого, Атлантичного океанів, а також в Норвезькому і Баренцовому морях. Риба мойва селиться уздовж берегової лінії Гренландії, США, Канади, Російської Федерації та навіть Арктики. Назва капелан мойва отримала через англійської мови. Справа в тому, що по-науковому мойва називається Mallotus villosus, що англійською звучить як капелан. Купити ікру масаго досить легко, так як вона продається в магазинах.

Більшість вітчизняних спеціалізованих магазинів, де продаються товари для приготування суші, ролів і сашимі, використовується другий екзотичну назву продукту. Адже ікра мойви звучить не настільки по-японськи і інтригуюче, як ікра масаго ціна якої є досить прийнятною. Серед основних постачальників ікри масаго на світовому ринку можна назвати такі країни, як Ісландія, Канада і Російська Федерація. Примітно те, що риба мойва має підвиди, які можна розрізнити по деяких особливостей у зовнішньому вигляді риб і за місцем їх проживання.

Ікра летючої риби Масаго помаранчева, JnP, 500г, СуХЧа

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх