Водорості сушені , Фуєру Вакаме, 0,5кг, Сх

ОписаниеПодобные товары
341 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Ці водорості містять білки, мала кількість жирів і вуглеводи. Вакаме мають темно-зелену, ближче до бурої забарвлення, їх вживають в їжу. Виростають вони біля берегів Кореї, Японії і Китаю, тому і отримали поширення в кухні цих країн.

З настанням холодів і до теплої пори року вакаме ростуть на підводних скелях і буває досягає в довжину понад 2метров. Наприклад, в японській кухні даний продукт коштує на гідному місці протягом багатьох століть. Водорості сушені вакаме, бувають і солоні, і свіжі, які найсмачніші. Їх додають в супи і салати, в тушковані овочі. У водоростях велика частка вітамінів і практично повна відсутність жирів, що робить їх здоровим і корисним продуктів харчування.

Водорості нарізають, сушать і фасують в пакети. Wakame володіють освіжаючим смаком, а також ніжним ароматом. Від ламінарії вакаме відрізняється іншим смаком, хоч і належать до одного класу. Ці водорості швидко замочуються, всього 15-20 хвилин і при цьому не втрачають свій приємний смак.

Так як водорості вакаме ціна на які досить приваблива має мінімальну кількість жирів то може стати подарунком для тих, хто рахує калорії. За смаком вони чимось нагадують шпинат і капусту. Ті, хто ніколи раніше не пробував ці водорості знаходять смак освіжаючим і приємним.

У сушеному вигляді вони мають темний колір, а при замочуванні збільшуються вчетверо і стають зеленими, не варто їх солити, вони мають морські солі і їх можна використовувати як приправу. Крім того, вони містять фукоксантин - природний жиросжигатель. Вони багаті на клітковину, йодом і калієм, натрієм і магнієм, кальцієм, фолієвою кислотою.

Водорості сушені , Фуєру Вакаме, 0,5кг, Сх

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх