Затиск для паличок, тримач, навчальний тримач для паличок, 100шт, СПД

ОписаниеХарактеристики
434 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Затиск для паличок є прекрасним засобом для навчання процесу їжі за допомогою китайських паличок, які виступають в ролі традиційного для східної кухні приладу. Справа в тому, що цей предмет дуже специфічний для більшої частини європейців, він далеко не завжди і не всім дається з першого разу і часто доводиться вбивати значну кількість часу на те щоб звикнути користуватися паличками за прямим призначенням і робити це максимально ефективно.

Саме для того щоб кожен бажаючий міг навчитися користуватися цим приладом і придумали спеціальний затискач, в який слід вставляти звичайні палички. В результаті виходять так звані учнівські або навчальні палички для суші, за допомогою яких можна почати навчатися цьому мистецтву і пробувати приймати в їжу китайський рис та інші продукти, поступово переходячи до використання паличок вже не застосовуючи затиск для паличок. Ціна цього пристосування не дуже велика, так само як і вартість самих паличок. 

Навчальні палички для суші, як правило, пропонують своїм відвідувачам багато закладів східної спрямованості, в яких подаються суші та інші страви, в різноманітних японських ресторанах, різних суші-барах і так далі. Купити тримачі для навчальних паличок можна там, де продаються і самі палички - у відділах багатьох супермаркетів або ж в спеціалізованих інтернет-магазинах для любителів домашніх суші.

Характеристики

Материал
пластик
Тип
Держатель для палочек
Производитель
AsiaStyle
Количество предметов в наборе
100
Затиск для паличок, тримач, навчальний тримач для паличок, 100шт, СПД

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх