Паста місо, широмісо, світла, 1кг, Сх

ОписаниеПодобные товары
279 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание


Соєва місо паста - це незамінний і обов'язковий інгредієнт в більшості страв японської кухні. Місо паста ціна якої залежить від виробника та фасування - це найдавніший вид продуктів харчування, виробляти які почали в Японії кілька століть назад. У кожному з куточків Країни Вранішнього Сонця можна купити місо пасту і в кожному існує свій власний вид даного продукту.


Особливість місо пасти криється в тому, що цей продукт, разом з соєвим соусом і рисом можна з повним правом назвати наріжним каменем усієї багатовікової і древньої кулінарної традиції Японії.

Відповідно старовинними рецептами, в складі місо повинні бути боби сої, які пройшли спеціальний процес ферментації за участю грибів кодзі-кін (пліснявий вид Aspergillus oryzae). Але з часом рецепт місо зазнав деяких змін. Зараз місо готують не тільки з соєвих бобів.


Є досить багато різновидів даного продукту. Але найвідомішими можна вважати пасту місо на основі злаку або ж на основі їх суміші з бобової культурою. Сучасна Японія може запропонувати місо, 80% якої зроблено з рису. Паста місо розрізняється не тільки за інгредієнтами, що входять до складу вихідного рецепта, але і за кольором, і навіть зі способів застосування продукту. Сьогодні можна виділити наступні основні види пасти місо:
• Біла або світла паста, що має тонкий солонуватий смак. До складу такої пасти входить велика кількість молочної кислоти, що дозволяє йому замінити сметану або молоко. • Темна або червона паста, яку застосовують при приготуванні відомого страви японської національної кухні місо супу.
Паста місо, широмісо, світла, 1кг, Сх

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх