Палички для їжі, 3шт/уп, AsiaStyle

Описание
2,79 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

 

Бамбукові, 24 см. В індивідуальній паперовій упаковці Більшу частину страв японці їдять не ложками або вилками, а спеціальними палочка- ми. Вони бувають як одноразовими (в цьому випадку їх просто викидають після обіду), так і багаторазовими (коли кожен член сім'ї має свій власний набір)

В Японію палички (яп., Хасі) прийшли з Китаю в 12 столітті і були виготовлені з бамбука. Вважалося, що паличками їдять безсмертні боги і імператори. Існує безліч варіацій форм і розмірів багаторазових паличок, які часом представляють справжній витвір мистецтва: їх фарбують, покривають лаком інкрустують перламутром і прикрашають різними візерунками. Сучасні хасі бувають кістяними, дерев'яними (з бамбука, сосни, кипариса, сливи, клена, чорного або фіолетового сандалового дерева), круглого або квадратного перетину з конічним або пірамідальним вістрям

 Для тренировки в искусстве владения восточным столовым прибором обе палочки возьмите в правую руку. Толстый конец первой палочки положите на основание большого пальца, от точки опоры до конца инструмента должно оставаться не менее 3-5 см, при этом середина опирается на верхнюю фалангу безымянного пальца. Плотно прижмите палочку большим пальцем, ведь она служит основой и должна все время оставаться неподвижной.

 

 

Палички для їжі,  3шт/уп, AsiaStyle

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх