Молоко Кокосове, CHEF'S CHOICE, 400мл, 7,8%, Gf

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
186 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Под заказ
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Компанія CHEF'S CHOICE, виробляє кокосове молоко, незмінно високої якості з 1978 року. Це кокосове молоко вироблено з добірних Тайських кокосів. більше 30 ти років нашій якості довіряють кращі ресторани і домогосподарки. Компанія, однією з перших, почала виробляти продукцію, з найменшою кількістю консервантів.

Кокосове молоко виробляється зі свіжих і кращих кокосових горіхів, вирощені в природному середовищі. Таким чином, це кокосове молоко, забезпечує здорове харчування і справжній смак кокосового молока, яке не тільки покращує смак традиційних тайських страв, а й прекрасно змішується з прохолодними напоями.

Це молоко має високу жирність, з цього, страви зроблені на його основі, по особливому насичені і поживні. Цей вид кокосового молока відмінно підходить для створення різних, азіатських, скрабів, або ж його можна використовувати як основу для масажу, за рахунок його жирності. Склад кокосового молока CHEF'S CHOICE: Кокосовий екстракт (50%), вода, емульгатор (Е435) Енергетична і харчова цінність на 100 мл: 87 ккал, білки - 0,8 г, жири - 7,8 г, вуглеводи - 3,3 г, клітковина - 0 м.

Характеристики

Производитель
Chefs choice
Молоко Кокосове, CHEF'S CHOICE, 400мл, 7,8%, Gf

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх