Тісто Філо, Kanaki, 260г, ДжЕс

ОписаниеПодобные товары
310 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Под заказ
Заказать товар
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: Украина, Киевская обл., ул. Белогородская 51, Боярка
Написать компании

Описание

Тісто Філо Kanaki - одного з кращих виробників тесту в світі. Це дуже тонке, витяжний прісне тісто, родом з Греції.
Про якість цього тесту говорить степінь його розкочування, незважаючи на значний обсяг, воно практично невагоме. Менш якісні листи тесту філо важать в середньому в 1,5-2 рази більше, вони менш пластичні і можуть рватися в процесі приготування. Тому купуючи тісто філо важливо звернути увагу на кількість і величину листів, що припадають на питома вага продукту. Тонкі листи зроблять вашу випічку легкої і повітряної.

 

Тісто Філо практично неможливо приготувати в домашніх умови. Відрізняється низьким вмістом жирів, тонкі, як папір, листи тесту Філло стає все більш і більш популярним, як альтернатива більш важким листкового і пісочного тесту. Воно ідеально підходить для приготування як солодкої випічки, так і пирогів з сиром, рулетів з різною начинкою з птиці, м'яса або овочів. Для додання хрусткого ефекту листки тіста філо змащують маслом. Кожна упаковка містить 2 пакети по 6 листів.

Зберігати в морозильній камері (-18 ° C). Можна зберігати в холодильнику (+4 ° С) протягом 15 днів.
Перед використанням тісто Філо необхідно розморозити при кімнатній температурі не менше 2 годин в герметичної упаковки так, щоб воно не втратило своєї вологи. Не намагайтеся розгортатися Філо поки воно повністю не розморожено. Після відкриття упаковки накрийте тісто Філо злегка вологим рушником, так що б воно не пересихало.

 

 

 

Тісто Філо, Kanaki, 260г, ДжЕс

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх